insignie186232197428.jpg

Published: 14.06.2024

Slavnostní akademický obřad promoce a sponze absolventů Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice proběhne v pátek 28. června 2024 v Aule Arnošta z Pardubic.

PROMOCE – začátek slavnostního obřadu v 10:00 hod.

Sraz inženýrů je v 9:00 v posluchárně A1. Absolventi, kteří se nedostaví k nácviku obřadu včas a ve vhodném společenském oděvu, se nemohou obřadu zúčastnit.

BAKALÁŘSKÁ SPONZE – začátek slavnostního obřadu ve 12:30 hod.

Sraz bakalářů je v 11:00 ve vstupní hale auly. Absolventi, kteří se nedostaví k nácviku obřadu včas a ve vhodném společenském oděvu, se nemohou obřadu zúčastnit.

• Pro rodinné příslušníky a přátele absolventů se aula otevře čtvrt hodiny před začátkem obřadu.
  • Celý záznam z obřadu, včetně fotografií lze objednat na místě.
  • Květiny je možné zakoupit ve vestibulu auly.
  • V případě Vaší neúčasti na obřadu Vám bude diplom vydán na studijním oddělení.
  • Vzhledem k vážnosti akademického obřadu je třeba důkladně zvážit účast malých dětí, aby obřad nebyl rušen.