promoce-sponze104441.jpg

Published: 11.10.2024

V pátek 1. listopadu 2024 v 10.00 hod. se uskuteční v Aule Arnošta z Pardubic slavnostní imatrikulace studentů
1. ročníků prezenční formy bakalářského studia Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice.

Sraz studentů ve společenském oděvu je v univerzitní aule – posluchárna A1 v 8.30 hod. V případě nepřítomnosti informujte předem e-mailem studijní oddělení. Imatrikulace se neúčastní studenti, kteří již v minulosti na VŠ studovali. V tento den je pro 1. ročníky do 12.00 hod. vyhlášeno děkanské volno a dopolední výuka je zrušena.

Hosté budou mít přístup do sálu 15 minut před zahájením obřadu a po zahájení musí setrvat na svých místech. Obřad potrvá přibližně 45 minut.

Na Fakultu elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice v letošním akademickém roce nastoupilo 317 nových studentů.

Přejeme všem novým studentům hodně štěstí a úspěchů v jejich studiu na Fakultě elektrotechniky a informatiky!