Published: 25.11.2016

Vážení členové Akademické obce Fakulty elektrotechniky a informatiky,

vzhledem k tomu, že se blíží konec tříletého funkčního období akademického senátu Univerzity Pardubice (AS UPce), nastal čas přípravy nových voleb na další volební období, tj. 2017 - 2020. Dovolujeme si Vás požádat, abyste navrhli kandidáty z řad akademických pracovníků a z řad posluchačů.

AS UPce bude složen v následujícím tříletém období ze dvou komor: komory akademických pracovníků a studentské komory. Z jednokolových voleb na každé fakultě vzejde vždy 6 senátorů. 4 senátoři z akademických pracovníků (volí akademičtí pracovníci) a 2 senátoři ze studentů (volí studenti). Na menších fakultách (Fakulta restaurování) se volí pouze 2 členové, tj. 1+1. Kandidáti, kteří zůstanou na kandidátkách pod čarou, se stávají náhradníky pro případ ukončení senátorského postu (více viz Volební a jednací řád AS UPce).

Návrhy v písemné podobě mohou dílčí volební komisi (prostřednictvím členů volební komise) podávat všichni členové akademické obce.

Uzávěrka přijímání návrhů:
19. 11. 2016 do 14:00 hod. (doručte členům volební komise)

Termín konání voleb:
29. a 30. 11. 2016 na náměstí Čs. legií 565, v budově FEI, vestibul před velkou zasedací místností, 2. NP, po oba dva dny v čase 9 - 15 hod.

Dílčí volební komise:
Mgr. Tomáš Hudec, KIT
Ing. Karel Šimerda, KST
Ing. Pavel Škrabánek, Ph.D., KŘP

Ing. Martin Dobrovolný, Ph.D.
předseda AS FEI UPa