Published: 10.04.2013

Poslední velká session tohoto semestru se speciálním hostem. Naši skromnou H1 navštíví Filip Dřímalka se svojí energetickou přednáškou "Podnikání v 21. století", která nabídne to nejlepší ze školení "Podnikání a marketing v 21. století" - www.know-how-klub.cz/skoleni

Dnešní doba nabízí podnikatelům neuvěřitelné možnosti. Na přednášce vám Filip Dřímalka ukáže spoustu marketingových tipů, zdrojů, internetových aplikací a případových studií, jak založit úspěšný byznys a uspět.

Filip Dřímalka se aktivně věnuje podnikání, marketingu a obchodu. Pracuje v oblasti firemního poradenství a marketingu, školí a přednáší pro firmy i veřejnost. Ve své společnosti EF1 se věnuje realizacím B2B projektů, provozuje internetovou aplikaci Customer point, která je žívým chatem a pracuje také na projektu pro podporu podnikatelů Know How Klub.

A kde se teda sejdeme?