seeds_126954.jpg

Published: 06.02.2019

PRODLOUŽENÍ DEADLINE DO 31.3.2019

Vážení studenti,

Společnost Huawei opět organizuje program SEEDS FOR THE FUTURE.Jedná se program zaměřený na studenty vysokých škol, s tím, že upřednostňuje studenty doktorských studijních programů. Záměrem programu je umožnit skupině vybraných studentů se seznámit s technologiemi HUAWEI, a to nejen na běžné uživatelské úrovni, ale i hlubší seznámení ve vývojových laboratořích společnosti.

Program je koncipován tak, že univerzity nominují studenty/doktorandy (minimálně 2. ročník oboru ICT), z nichž si následně na základě výběrového řízení HUAWEI vybere celkem 10 studentů/doktorandů. Tito vybraní studenti jsou vysláni na jeden týden do Pekingu za účelem seznámení se s čínskou kulturou. Po tomto týdenním programu následuje přesun do centrály společnosti HUAWEI v Shenzhenu, kde během dalšího týdne absolvují výuku zaměřenou na praktické využití technologie HUAWEI. Tento rok bude realizační fáze programu zahájena 3. – 7. 6. v Pekingu a následně 10. - 14. 6. v Shenzenu.

Studenti musí zpracovat a odeslat:

Esej a video v angličtině

• An essay demonstrating the student´s opinion on or interest in the ICT industry, his/her eligibility for the program, and his/her thoughts and suggestions on the country´s ICT industry development.” (1 – 2 max. pages A4)
  • A 2-minute video – introduce yourself, your ideas, visions, … (very free, up to your creativity)

The essay in pdf; video youtube link/file.

Doporučující dopis (Reference letter)

Termíny:

Přihláška – nejpozději 31.3.2019

Deadline pro odevzdání eseje a videa + Reference letter – 31.3.2019

V případě zájmu mne kontaktujte na emailu dominika.kleinova@upce.cz