dsc_0141_171839.jpg

Published: 20.09.2021

Slavnostní promoce a sponze absolventů FEI proběhne v pátek 5. listopadu 2021 v Aule Arnošta z Pardubic od 10:00 hodin.

Sraz přihlášených absolventů je ve vstupní hale auly do 8:30 hodin. Absolventi, kteří se nepřihlásili, nebo se nedostaví k nácviku obřadu včas a ve vhodném oděvu, se nemohou obřadu zúčastnit.

Pro rodinné příslušníky a přátele studentů se aula otevře čtvrt hodiny před začátkem obřadu. Vzhledem k vážnosti akademického obřadu je třeba důkladně zvážit účast malých dětí, aby obřad nebyl rušen.

Pro všechny účastníky obřadu platí celostátně vyhlášená protiepidemická opatření, jejichž dodržení bude při vstupu do budovy auly kontrolováno (O-N-T). V případě dalšího zpřísnění těchto opatření může být omezen počet osob v doprovodu absolventů. Konkrétní pokyny budou upřesněny před konáním obřadu zde.