fei_-_workshop_vyzkmnych_tymu_200207.jpg

Published: 17.03.2023

Studujete na FEI a chtěli byste získat větší přehled o tom, jaké vědecko-výzkumné činnosti se na naší fakultě vlastně věnujeme? Líbilo by se vám být součástí výzkumných týmů fakulty a spolupracovat s průmyslovými lídry v regionu nebo zahraničními výzkumnými organizacemi? Nebo prostě jen hledáte vhodné téma pro vaši bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci?

Pak si nenechte ujít veřejný workshop výzkumných týmů FEI, který se uskuteční v pondělí 27. března od 13 hodin v posluchárně H1.

Dozvíte se tu, na jakých vědecko-výzkumných tématech týmy aktuálně pracují, jaký má daná činnost přínos a jaké uplatnění mají její výsledky v praxi. Zjistíte, s jakými podniky a výzkumnými organizacemi spolupracujeme v rámci ČR i v zahraničí, jaké jsou ambice jednotlivých výzkumných týmů do budoucna a především, jakým způsobem se můžete do vědecko-výzkumného života fakulty zapojit vy sami a doplnit tak své teoretické znalosti skvělou praktickou zkušeností.

Na všechny účastníky se moc těšíme!

Soubory ke stažení Velikost
fei_-_workshop_vyzkmnych_tymu_200208.jpg - jpg/png 3.25 MB