Published: 02.12.2021

Vážení studenti 1. ročníku ITN,

dovoluji si vám oznámit, že v posledním týdnu před zahájením letního semestru ak. r. 2021/2022 proběhne bloková prezenční výuka předmětu KST/NAPIS – Architektura a projektování inf. systémů.

Výuka se tedy bude konat v termínu 07.02.-11.02.2022 denně od 8.00 do 16.00 hod.

Toto opatření je přijímáno z toho důvodu, že výuku zabezpečí odborník (Ing. Jaroslav Lach) žijící v zahraničí. Podrobnější informace (např. o místnostech, kde se bude výuka konat a o konzultacích v průběhu semestru) bude průběžně poskytovat Ing. Jan Fikejz (Jan.Fikejz@upce.cz).

V případě, že by aktuální epidemická situace neumožňovala uskutečnit prezenční výuku, pak byste byli včas informováni o realizaci výuky distanční formou (v tomto případě by výuka neprobíhala blokově, ale pravidelně v jednotlivých týdnech semestru).

prof. Ing. Antonín Kavička, Ph.D.

garant Studijního programu N0613A140007 Informační technologie

Katedra softwarových technologií