Published: 21.10.2015

Konání doplňujících voleb do komory studentů Akademického senátu
Fakulty elektrotechniky a informatiky - 18. - 19. 11. 2015

Akademický senát Fakulty elektrotechniky a informatiky (FEI) Univerzity Pardubice stanovil konání doplňujících voleb do komory studentů

Akademického senátu FEI na 18. - 19. 11. 2015

Vyzýváme všechny členy akademické obce fakulty, aby podávali návrhy kandidátů do Akademického senátu Univerzity Pardubice v termínu

do 8. 11. 2015

Písemné návrhy na kandidáty může podávat každý člen nebo skupina členů akademické obce fakulty. Návrhy, podepsané navrhovatelem i kandidátem, se podávají písemně členům volební komise senátu fakulty nejpozději deset dnů před prvním dnem konání voleb (tj. 8. 11. 2015).

Návrh kandidáta musí obsahovat jméno a příjmení navrhovaného kandidáta, jméno a příjmení navrhovatele a podpis navrhovatele.

Volební komise zveřejní kandidáty nejpozději sedm dní před konáním voleb (tj. 11. 11. 2015) na úřední desce univerzity a na veřejně přístupném www serveru fakulty.

Termín a místo konání:
- st 18. - čt 19. 11. 2015 – budova FEI na nám. Čs. legií, před zasedací místností, 2. NP

Volební komise FEI:

Ing. Karel Šimerda - předseda

Ing. Ladislav Beran

Ing. Petr Doležel, Ph.D.

Ing. Daniel Honc, Ph.D.

Ing. Pavel Chmelař

Ing. Libor Kupka, Ph.D.

Ing. Bc. David Matoušek

Ing. Jiří Roleček

Ing. Pavel Rozsíval

Ing. Zdeněk Šilar, Ph.D.

Ing. Pavel Škrabánek, Ph.D.

Ing. Petr Veselý