Published: 22.01.2021

Vážení studenti 1. ročníku ITN,

dovoluji si vám oznámit, že v letním semestru ak. r. 2020/2021 proběhne distanční formou výuka předmětu:

KST/NAPIS Architektura a projektování informačních systémů

Výuka bude probíhat periodicky každý týden v semestru dle rozvrhu.

Toto opatření je přijímáno z toho důvodu, že výuku zabezpečí odborník praxe  (Ing. Jaroslav Lach) žijící v zahraničí a vzhledem k platným epidemickým opatřením aplikovaným v různých státech není možné uskutečnit prezenční blokovou výuku (jak bylo původně plánováno).

V případě potřeby bude na naší fakultě možné (pokud to epidemická  situace dovolí) osobně konzultovat ohledně zpracovávání semestrálních prací v průběhu letního semestru i s Ing. Janem Fikejzem, Ph.D.,(Jan.Fikejz@upce.cz).

prof. Ing. Antonín Kavička, Ph.D.

garant Studijního programu N0613A140007 Informační technologie Katedra softwarových technologií Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzita Pardubice