Výstava - ŠÁRKA HROUZKOVÁ - rezavé otisky, koláže

Uložit do kalendáře 11-09-2018 9:30 07-11-2018 9:30 Czech republic/Europe Výstava - ŠÁRKA HROUZKOVÁ - rezavé otisky, koláže Zveme Vás na výstavu rezavých otisků a koláží Šárky Hrouzkové. O autorce: Od r. 1990 žije a pracuje ve Vvýchodních Čechách. V březnu 2000 založila se svou kolegyní Pavlínou Vomocilovou soukromé Výtvarné studio v Dolním Újezdě u...
11. 09. - 07. 11. 2018

Zveme Vás na výstavu rezavých otisků a koláží Šárky Hrouzkové.

O autorce:
Od r. 1990 žije a pracuje ve Vvýchodních Čechách. V březnu 2000 založila se svou kolegyní Pavlínou Vomocilovou soukromé Výtvarné studio v Dolním Újezdě u Litomyšle, kde se věnují s dalšími kolegy výtvarně nadaným dětem a mládeži (od září 2009 soukromá ZUŠ, o.p.s, www.vytvarnestudiodu.cz). Samostatně vystavuje od pol. 80. let (malba a kombinované techniky vycházející z malby). V posledních letech experimentuje s rezavým plechem (rez na papíře a na plátně, asambláže a koláže). Členka Unie výtvarných umělců pardubického regionu a Klubu konkretistů KK3.www.sarkahrouzkova.cz

Zahájení výstavy proběhne v úterý 11. září v 17 hodin.

září:

pondělí - čtvrtek: 8 - 18 hodin

pátek: 8 - 16 hodin

říjen a listopad:

pondělí - středa: 8 - 20 hodin

čtvrtek: 8 - 18 hodin

pátek: 8 - 16 hodin

sobota: 8 - 12  hodin

Vstup zdarma
Univerzita Pardubice
Ing. Valerie Wágnerová
466 036 555
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.