ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT

Uložit do kalendáře 01-04-2021 10:00 01-05-2021 23:30 Czech republic/Europe ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT Rozběhejme spolu univerzitu! Tahle výzva je na jaro jako ušitá. Pojďme do toho společně a udělejme něco pro své zdraví i dobrou náladu. Celý duben s námi běhejte a sbírejte body pro svoji fakultu. Nezáleží na tom, kolik uběhnete a za jak...
01. 04. - 01. 05. 2021
Akce KTS - Událost
ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT

Rozběhejme spolu univerzitu! Tahle výzva je na jaro jako ušitá. Pojďme do toho společně a udělejme něco pro své zdraví i dobrou náladu. Celý duben s námi běhejte a sbírejte body pro svoji fakultu. Nezáleží na tom, kolik uběhnete a za jak dlouho, ale že posílíte svoji imunitu, vyplavíte endorfiny a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Na každý týden máme pro vás navíc připravenou společnou challenge, abychom se mohli motivovat k lepším výkonům.

Soutěžit můžou studenti i zaměstnanci. Vítězná fakulta získá pohár, nejlepší jednotlivci medaile a drobné ceny. Ale běháme hlavně pro radost!

Tak co vy na to? Jdete do toho s námi?

Jak na to: Zapněte si na mobilu jakoukoliv aplikaci, která zaznamenává trasu, a vyběhněte. Až se po běhu vydýcháte, udělejte screenshot výsledku a nahrajte ho sem do formuláře. Každý běh zapisujte do formuláře zvlášť. A nezapomeňte – hrajeme fair!

Vstupné jsou 2 kilometry!

Start: 1. 4. 2021 – a apríl to není!

Finiš: O půlnoci 1. 5. 2021

Odkaz na formulář zde:

bit.ly/RozbehejmeUniverzitu

Těšíme se na vaše výsledky!

Vaše Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice

KTS
Mgr. Pavla Procházková
Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích. Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme jako základní identifikaci účastníka akce a můžeme je zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce. Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.