Informace k přijímacímu řízení pro uchazeče

13. 5. 2020
koronavirus
upce otisk
Studuj s námi
Vítáme tě na UPCE

Máte podanou přihlášku na Univerzitu Pardubice nebo se ještě rozhodujete, které zaměření studovat? U nás nemusíte mít obavy, že se v krátké době po maturitě nestihnete dobře připravit na přijímací zkoušky.

Na velkou většinu oborů na našich 7 fakultách letos kvůli pandemii žádné přijímací zkoušky nejsou. Vyšli jsme vstříc také maturantům s doložením maturitních vysvědčení a dalších podkladů tak, abyste vše stihli a měli možnost potřebné dokumenty ke studiu poslat.

A co je skvělé? Ještě dnes se můžete rozhodnout pro to správné studium pro vás a podat přihlášku. Například Fakulta chemicko-technologická a Dopravní fakulta Jana Pernera přijímají přihlášky na své obory až do konce června.

Dopravní fakulta Jana Pernera

• Přihlásit ke studiu se můžete do 30. června 2020, a to do bakalářských i magisterských studijním programů.
    • Do bakalářského i magisterského studia přijímáme uchazeče bez přijímacích zkoušek.
    • Dodání úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení a konečného vysvědčení z posledního ročníku střední školy požadujeme do 30. 6. 2020.
    • Vaše dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu studijni.dfjp@upce.cz. Sledujte nás také našich sociálních sítích - Facebooku Instagramu.
    • Bližší informace čtěte na fakultních stránkách a na speciálním odkazu

Fakulta chemicko-technologická

• Posunutý termín podání přihlášek do bakalářských a doktorských studijních programů shodně do 30. června 2020.
    • Součástí podávané přihlášky do bakalářských programů na fakultu je potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Vzhledem k okolnostem není nutné dodržet předem stanovený termín a je možné potvrzení zaslat až společně s úředně ověřenou kopií maturitního vysvědčení.
    • Veškeré dotazy ke studiu lze zasílat na emailovou adresu studijni.fcht@upce.cz nebo vyřídit telefonicky.
    • Aktuální informace získáte na fakultních stránkách nebo zde v odkazu.

Fakulta elektrotechniky a informatiky

• Prodloužený termín podání přihlášky do bakalářského studia až do konce května.
    • Termín pro splnění podmínek pro přijetí je 30. 6. 2020.
    • Pro bližší informace navštivte fakultní stránky.

Fakulta ekonomicko-správní

• Přijímání do bakalářských programů probíhá bez přijímacích zkoušek na základě výsledků středoškolského studia.
    • Aktuality sledujte na fakultních stránkách a v informacích pro uchazeče.

Fakulta filozofická

• Přijímací zkoušky do bakalářského studia se v tomto akademickém roce ruší u všech studijních programů a oborů.
    • U bakalářského studijního programu Humanitní studia se přijímací zkoušky ruší – všichni uchazeči budou přijati. Termín pro doložení požadovaných dokumentů prodloužen do 17. 6. 2020.
    • Veškeré informace naleznete na stránkách fakulty nebo v odkazu

Fakulta restaurování

• Přijímací řízení probíhá beze změny.
    • Sledujte fakultní stránky a informace

Fakulta zdravotnických studií

• Aktuální informace získáte na fakultních stránkách a v odkazu

Stále se rozhodujete, která fakulta a její obor jsou pro vás tím pravým? Studovat můžete dopravu, ekonomiku, chemii, IT nebo taky zdravotnictví, filozofii a historii i restaurování památek. Vyberte si správné zaměření

Najdi svoji identitu

Nepřehlédněte také speciální stránky aktualizované po dobu mimořádných opatření v důsledky výskytu koronaviru. Najdete zde podstatné informace o změnách a rady našich expertů.