Dětská univerzita - denní vědecký příměstský tábor

Uložit do kalendáře 27-08-2018 8:00 31-08-2018 17:00 Czech republic/Europe Dětská univerzita - denní vědecký příměstský tábor Pro žáky základních škol ve věku 10 až 16 let připravuje Univerzita Pardubice ve spolupráci s Institutem rozvoje evropských regionů, o.p.s., příměstský letní tábor s názvem DĚTSKÁ UNIVERZITA. Dvacítka žáků stráví v srpnu v ... univerzitní kampus
27. 08. - 31. 08. 2018 univerzitní kampus

Pro žáky základních škol ve věku 10 až 16 let připravuje Univerzita Pardubice ve spolupráci s Institutem rozvoje evropských regionů, o.p.s., příměstský letní tábor s názvem DĚTSKÁ UNIVERZITA. Dvacítka žáků stráví v srpnu v univerzitním kampusu pět dní, podívá se na některé fakulty a vyzkouší si nejrůznější odborné dovednosti a činnosti.

Jedná se o tzv. DAY CAMPY – žáci budou docházet na univerzitu každý den, program je pro ně připravený od 8 do 17 hodin.

Univerzita Pardubice, IRER
Ing. arch. Iva Svobodová
466 036 482
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.