Uložit do kalendáře 18-11-2022 19:00 18-11-2022 19:00 Czech republic/Europe Den boje za svobodu a demokracii: Slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice České historické listopadové události, které v roce 1989 vedly k pádu komunistického režimu, si připomeneme i letos programem na Univerzitě Pardubice. Srdečně zveme své studenty, zaměstnance, ale i širokou veřejnost na tradiční...
18. 11. 2022
Dej boje za svobodu a demokracii: Slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice

Srdečně zveme své studenty, zaměstnance, ale i širokou veřejnost na tradiční koncert konaný ve spolupráci Univerzity Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice u příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii a Mezinárodního dne studentstva.

Slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice
pátek 18. listopadu 2021

19.00 hodin – Aula Arnošta z Pardubic

Vstupenky je možné zakoupit za cenu 100 Kč na recepci v budově univerzitní auly.

Těšíme se na viděnou.

Univerzita Pardubice